Darmowa dostawa (Paczkomat® InPost) już od 299,00 zł.

Akutol spray elastyczny opatrunek w aerozolu (60 ml)

Kod produktu: 8594013701952
Cena: 15,75 zł 15.75
zawiera 23,00% VAT, bez kosztów dostawy
Ilość szt.

towar niedostępny

Akutol spray elastyczny opatrunek ochronny 60 ml

Akutol na rany, otarcia - tamuje drobne krwawienie, wspomaga regenerację, wygodny w użyciu.

Masz dość plastrów na rany? Chcesz szybko opatrzyć ranę?
Zastosuj Akutol - plaster w sprayu.

  • Elastyczny opatrunek ochronny Akutol spray zasycha do 2 minut po naniesieniu i wytwarza warstwę, która chroni ranę przed czynnikami zewnętrznymi, a pomimo to pozwala oddychać ranie.
  • Elastyczny opatrunek ochronny Akutol spray nie rozpuszcza się w wodzie i idealnie pasuje do apteczki w przypadku pracy w wilgotnych warunkach czy zanieczyszczonym środowisku.
  • Ważne jest, aby aplikować tylko jedną warstwę opatrunku ochronnego Akutol spray. Naniesienie większej ilości warstw powoduje, że rana nie oddycha i spowalnia proces gojenia.

Akutol spray elastyczny opatrunek ochronny:
+ opatruje rany cięte skóry oraz drobne rany, otarcia
+ działa przeciwbakteryjnie

Preparat przeznaczony do opatrywania ran, małych otarć i ran ciętych. Nie jest przeznaczony do ran krwawiących. Odporny na zmywanie, a jednocześnie elastyczna warstwa ochronna preparatu nie krępuje swobody ruchu. Zmywa się z powierzchni skóry alkoholem.

Sposób użycia:
Powierzchnie rany dokładnie oczyścić i osuszyć. Pojemnik wstrząsnąć przed użyciem. Skierować otwór spustu na ranę i rozpylać cienką warstwę z odległości ok. 15 cm. Stosuje się miejscowo, zewnętrznie.

Ostrzeżenia:
Należy zachować ostrożność podczas stosowania w okolicy oczu i błon śluzowych. Nie wdychać substancji lotnych podczas nakładania aerozolu. Zaprzestać stosowania w razie wywołanego preparatem podrażnienia skóry.

Środki ostrożności:
Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi. Zawartość/opakowanie należy przekazać w punkcie zbiórki odpadów jako odpad niebezpieczny.
Przyjazny dla środowiska. Bezpieczny dla ozonu.

Skład: Ethanolum denaturatum, Dimethyletherum, Copolymerum acrylatum, Dioxacyclopentanum.

Pojemność: 60 ml

Wyrób medyczny. Produkt do kupienia bez recepty.

Pielęgnacja ran - podobne produkty

Medyczne Żywienie - zdrowy wybór

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl