Akcesoria higieniczne są niezbędne w codziennej opiece nad osobami wymagającymi stałej opieki. Dzięki nim możliwa jest nie tylko odpowiednia pielęgnacja ciała, ale również podniesienie komfortu psychicznego pacjenta. Akcesoria do utrzymania higieny spełniają niezwykle ważne funkcje. Z tego względu tak ważny jest ich odpowiedni dobór. Oto kilka przykładów akcesoriów, które mogą ulżyć w pielęgnacji:

  • Podkłady higieniczne - te akcesoria pielęgnacyjne służą do zabezpieczenia łóżka, wózka inwalidzkiego lub krzesła przed zabrudzeniem. Podkłady higieniczne zapobiegają wnikaniu wilgoci w materiały, które mogą powodować powstawanie nieprzyjemnych zapachów oraz zwiększać ryzyko infekcji.
  • Szczoteczki do zębów - stosowanie odpowiedniej szczoteczki do zębów jest ważne dla utrzymania higieny jamy ustnej. Szczoteczki powinny być miękkie, aby nie podrażniać dziąseł oraz delikatne dla zębów.
  • Myjki do ciała - delikatne myjki do ciała umożliwiają łatwe mycie skóry, nie powodując przy tym podrażnień czy otarć. Są one szczególnie przydatne w przypadku osób starszych, które nie są w stanie samodzielnie dokładnie umyć się w trudno dostępnych miejscach. Akcesoria do higieny osobistej w postaci myjek znacznie ułatwiają cały proces pielęgnacyjny, jednocześnie podnosząc komfort pacjenta.
  • Rękawiczki jednorazowe - rękawiczki jednorazowe stanowią idealne rozwiązanie, jeśli chodzi o zachowanie higieny podczas zmiany pieluchomajtek lub podkładek higienicznych. Tego rodzaju akcesoria pielęgnacyjne są łatwe w użyciu i zapobiegają przenoszeniu bakterii oraz wirusów.
  • Środki dezynfekcyjne - w codziennej pielęgnacji osób starszych, ważne jest zachowanie czystości oraz dezynfekcja powierzchni, na których przebywają. Dlatego też, stosowanie specjalnych środków dezynfekcyjnych jest niezbędne do zapewnienia higieny i ochrony przed infekcjami. W naszej ofercie są one dostępne w przystępnej cenie, dlatego nie ma problemu ze zgromadzeniem zapasów na przyszłość.

Wszystkie te akcesoria higieniczne są niezbędne w codziennej opiece nad osobami starszymi, leżącymi lub wymagającymi stałej opieki. Ważne jest, aby były one dostosowane do potrzeb danej osoby oraz ich stanu zdrowia. Opinie wielu specjalistów potwierdzają, że odpowiednio dobrane akcesoria do higieny osobistej odgrywają znaczącą rolę w całościowej opiece nad pacjentem.

 

Czytaj więcej...

Akcesoria do utrzymania higieny - kompleksowa opieka

Aby codzienna pielęgnacja była możliwie najefektywniejsza, warto korzystać z całościowego podejścia i łączyć różne akcesoria pielęgnacyjne w jeden spójny zestaw. Takie podejście pozwala na dokładniejsze oczyszczanie, nawilżanie oraz ochronę skóry. Obejmuje to zarówno produkty do pielęgnacji ciała, jak i te dedykowane konkretnym partiom, takim jak stopy czy dłonie.

Akcesoria pielęgnacyjne sprawiają, że codzienna higiena zajmuje o wiele mniej czasu, jako że każdy etap jest odpowiednio zorganizowany. Użycie odpowiednich produktów czy narzędzi ma też bezpośredni wpływ na jakość życia osób pod opieką. Dzięki nim mogą one czuć się komfortowo i świeżo, co wpływa na ich samopoczucie oraz jakość interakcji z otoczeniem.

Nawet tak proste akcesoria higieniczne, jak odpowiednio dobrane szczoteczki do zębów czy rękawiczki jednorazowe mogą mieć znaczący wpływ na codzienną rutynę i poczucie komfortu pacjenta, a także opiekunów.

Akcesoria do higieny osobistej - niezbędne elementy dla opiekunów

Dla opiekunów, zarówno zawodowych, jak i rodzinnych, dostęp do odpowiednich akcesoriów pielęgnacyjnych cieszących się odpowiednią opinią specjalistów to nie tylko ułatwienie pracy, ale przede wszystkim pewność, że oferują najwyższy standard opieki. Wykorzystanie specjalistycznych produktów może znacznie skrócić czas potrzebny na wykonywanie niektórych czynności, jednocześnie zwiększając ich skuteczność, a tym samym bezpieczeństwo.

 

Akcesoria higieniczne

Sól fizjologiczna 0,9% 40 amp. a 5ml Sól fizjologiczna 0,9% 40 amp. a 5ml

Akcesoria higieniczne

Cena 10,99 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Hydromarin spray woda morska do nosa 100 ml Hydromarin spray woda morska do nosa 100 ml

Akcesoria higieniczne

Cena 14,55 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Seni Care myjki higieniczne (50 szt.) Seni Care myjki higieniczne (50 szt.)

Akcesoria higieniczne

Cena 21,80 zł
zawiera 23,00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Seni Care podfoliowane myjki higieniczne (50 szt.) Seni Care podfoliowane myjki higieniczne (50 szt.)

Akcesoria higieniczne

Cena 23,00 zł
zawiera 23,00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Difungoff leczniczy lakier przeciwgrzybiczy do paznokci 4,5ml Difungoff leczniczy lakier przeciwgrzybiczy do paznokci 4,5ml

Akcesoria higieniczne

Cena 26,50 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Allergoff Wash płyn do prania (6 szt. x 20 ml) Allergoff Wash płyn do prania (6 szt. x 20 ml)

Akcesoria higieniczne

Cena 30,95 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Allergoff Spray neutralizator alergenów (400 ml) Allergoff Spray neutralizator alergenów (400 ml)

Akcesoria higieniczne

Cena 37,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Butosept przeciw grzybicy, puder 50 g + płyn 100 ml Butosept przeciw grzybicy, puder 50 g + płyn 100 ml

Akcesoria higieniczne

Cena 43,70 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Medyczne Żywienie - zdrowy wybór

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl