Firma SANPROBI Sp. z o.o. Sp.k. posiada w swojej ofercie najwyższej jakości produkty zawierające wyselekcjonowane szczepy bakterii probiotycznych. Firma powstała w 2008 roku i w krótkim czasie stała się uznanym w Polsce ekspertem w suplementacji probiotycznej.

SANPROBI to firma z wyłącznie polskim kapitałem. Jej siedziba znajduje się w Szczecinie, tam też zlokalizowany jest jej zakład produkcyjny oraz laboratorium, które jako jedno z nielicznych w Polsce zajmuje się kompleksowo mikrobiotą. To właśnie w nim prowadzone są badania naukowe niezbędne do opracowania nowych produktów probiotycznych.

Prawie 25% osób zatrudnionych w SANPROBI stanowi dział badawczo-rozwojowy. Naukowcy opublikowali kilkaset artykułów naukowych w renomowanych pismach medycznych. Firma prowadzi liczne badania naukowe, angażując w nie badaczy z wielu uczelni w Polsce, w Niemczech i w Stanach Zjednoczonych. Są to m.in.: Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie, Gdański Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Medyczny w Poznaniu i w Lublinie, Uniwersytet Jagielloński, Śląski Uniwersytet Medyczny, Warszawski Uniwersytet Medyczny oraz Uniwersytet Medyczny Charité z Berlina.

Ideą firmy SANPROBI jest tworzenie nowych rozwiązań wspierających mikrobiotę. Firma specjalizuje się w celowanej probiotykoterapii. W jej portofolio znajduje się osiem produktów, a każdy dopasowany jest do innych potrzeb konsumentów.

Produkty SANPROBI wyznaczają nowe trendy w branży suplementów diety w Polsce. Powstają one z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, a ich skład i bezpieczeństwo potwierdzane są regularnie w zewnętrznych laboratoriach analitycznych. Wybrane probiotyki SANPROBI uzyskały pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka, Instytutu Jakości Jagiellońskiego Centrum Innowacji oraz Narodowego Instytutu Leków.

Sanprobi

Sanprobi Barrier kapsułki (40 kapsułek) Sanprobi Barrier kapsułki (40 kapsułek)

Probiotyki

Cena 29,99 zł
zawiera 23,00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Sanprobi Super Formula probiotyk prebiotyk (40 kapsułek) Sanprobi Super Formula probiotyk prebiotyk (40 kapsułek)

Probiotyki

Cena 29,99 zł
zawiera 23,00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Sanprobi IBS probiotyk w kapsułkach (20 kapsułek) Sanprobi IBS probiotyk w kapsułkach (20 kapsułek)

Probiotyki

Cena 29,99 zł
zawiera 23,00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Medyczne Żywienie - zdrowy wybór

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl