Darmowa dostawa (Paczkomat® InPost) już od 299,00 zł.

Olimp Immuven (780 g)

Producent: Olimp Labs
Wysyłka w 48 godzin
Dostawa Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kod produktu: 5901330071430
Cena: 106,10 zł 106.10
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
Ilość szt.

towar niedostępny

Immuven™ - dieta wysokobiałkowa, wysokoenergetyczna, bezresztkowa

Immuven™ to żywność kompletna pod względem odżywczym o składzie dostosowanym do stanu lub ryzyka niedożywienia oraz okresów okołooperacyjnych: przed zabiegami i po urazach, która w przypadku stosowania zgodnie z instrukcjami producenta może stanowić wyłączne źródło pożywienia dla osób, dla których jest przeznaczona. Zawiera kompozycję niezbędnych składników pokarmowych – białek, węglowodanów, tłuszczów, witamin, mikro- i makroelementów, a także kwasy omega-3, L-argininę i beta-1,3/1,6 glukan. Może stanowić zarówno całkowite zastąpienie diety jak i jej uzupełnienie.

Immuven™ zawiera składniki wspierające układ immunologiczny, takie jak kwasy omega-3, L-arginina oraz beta-1,3/1,6 glukan.

Reakcją organizmu na uraz lub zabieg chirurgiczny może być nadmierna odpowiedź zapalna. Kwasy z grupy omega-3 są obecne w procesach wzrostu i różnicowania komórek, wpływają na procesy immunologiczne, ograniczają reakcję zapalną (6).Kwasy EPA i DHA mogą być korzystne w przypadku pacjentów, u których rozwija się nadmierna odpowiedź zapalna. Kwasy omega-3 wpływają na zrastanie ran oraz ograniczają ich infekcje.
L-arginina jest aminokwasem zużywanym w syntezie białek, niezbędnym w wielu procesach metabolicznych. Do jej niedoborów dochodzi często po dużych urazach i kacheksji nowotworowej. Ma korzystny wpływ na gojenie się ran. Podaż L-argininy zwiększa tworzenie tlenku azotu, który bierze udział w procesie naprawy tkanek. L-arginina w połączeniu z innymi immunoskładnikami zmniejsza odsetek powikłań infekcyjnych i skraca długość pobytu w szpitalu, szczególnie u chorych po planowych zabiegach. Jej wpływ na procesy gojenia się ran jest większy w połączeniu z kwasami omega-3.

Dane naukowe wskazują również na immunomodulujące działanie beta-glukanów z drożdży.

Witaminy C i D oraz cynk odgrywają istotną rolę w procesie gojenia się ran. Wykazują one działanie wspomagające odpowiedź immunologiczną, mediowaną przez cytokiny, produkcję prostaglandyn, poprzez regulację czynników transkrypcyjnych, wrażliwych na procesy redox.

Pacjenci po zabiegach chirurgicznych należą do grupy osób narażonych na niedobór tiaminy.

Dla osób w stanach niedożywienia lub ryzyka niedożywienia:
- W okresie okołooperacyjnym
- Przed zabiegami
- Po urazach

Wsparcie układu immunologicznego.

  • Opakowanie: 780 g

O marce Olimp Labs

Olimp Labs to polska firma farmaceutyczna, istniejąca od 30 lat. Firma oferuje najwyższej jakości suplementy diety, odżywki dla sportowców, produkty lecznicze i wyroby medyczne. W swoim portfolio firma posiada ponad 600 produktów w formie tabletek, kapsułek, koncentratów w proszku lub w formach płynnych.

Olimp Labs jest firmą, która dąży do ciągłego doskonalenia swoich produktów, wprowadzając na rynek kilkanaście nowych produktów rocznie, zgodnie z aktualnymi trendami żywieniowymi oraz badaniami naukowymi. W ofercie firmy można znaleźć wyroby zarówno dla osób aktywnych fizycznie, jak i dla osób poszukujących produktów zdrowotnych. Wyznacznikiem firmy jest wysoka jakość, innowacyjność i pasja, a jej celem jest zapewnienie odbiorcom produktów unikalnych i najlepszej jakości.

Firma Olimp Labs należy do największych producentów suplementów diety na świecie i posiada Inteligentne Centrum Logistyczne, gdzie stosuje rozwiązania nieznane dotąd w branży farmaceutycznej. Firma kontroluje każdy produkt, eliminując jednocześnie próby jakiegokolwiek podrabiania lub ponownego wprowadzenia suplementu do obiegu.

Olimp Labs to firma, która dostosowuje się do zmieniających się potrzeb swoich klientów, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, oferując równocześnie produkty najwyższej jakości.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Okres okołooperacyjny - podobne produkty

Medyczne Żywienie - zdrowy wybór

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl