Darmowa dostawa (Paczkomat® InPost) już od 299,00 zł.

Frebini Energy Drink dla dzieci 4x200ml czekolada

Wysyłka w 48 godzin
Dostawa Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kod produktu: A912-2877F
Cena: 26,50 zł 26.50
bez kosztów dostawy
Ilość szt.

towar niedostępny

Frebini Energy Fibre DRINK to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego do stosowania u dzieci od 1 roku życia, w szczególności w przypadku dzieci niedożywionych lub zagrożonych niedożywieniem, wykazujących zwiększone zapotrzebowanie na energię – na przykład podczas długotrwałej rekonwalescencji czy walki z chorobą.

Może być stosowany jako jedyne lub tylko dodatkowe źródło substancji odżywczych, zarówno w okresie choroby czy rekonwalescencji, jak i w okresie wzmożonego rozwoju dziecka.

Frebini Energy Fibre DRINK, ma smak czekoladowy.

Podawanie: Powinno być ustalane przez personel medyczny w zależności od indywidualnego zapotrzebowania pacjenta. Zalecane podawanie w żywieniu uzupełniającym to 1-3 butelki na dobę, natomiast w całkowitym: 1-3 lata: 3-5 butelek na dobę, 4-6 lat: 5-6 butelek na dobę, 7-10 lat: 6-7 butelek dobę, 11-12 lat: 7-8 butelek nad dobę.

Ważne informacje: Należy stosować pod nadzorem lekarza lub dietetyka. Preparat jest odpowiedni również jako jedyne źródło pożywienia. Nie należy podawać go dzieciom poniżej 1 roku życia oraz dorosłym. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania u chorych na galaktozemię. Podczas stosowania należy zapewnić odpowiednią podaż płynów. Uwaga: preparat nadaje się wyłącznie do podawania drogą jelitową. Nie jest przeznaczony do żywienia pozajelitowego

Instrukcja użycia: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu opakowanie można przechowywać w lodówce maksymalnie przez 24 godziny. Pić powoli. Najlepiej podawać preparat schłodzony!

Frebini Energy Fibre DRINK:
• dostarcza energii w smacznej i bardzo wygodnej formie – równowartość jednej butelki to aż 300 kcal, co w zależności od wieku dziecka może pokrywać nawet 20% dziennego zapotrzebowania
• jest klinicznie wolny od laktozy, bezglutenowy oraz nie zawiera syropu glukozowego - jest bezpieczny nawet dla dzieci z nietolerancją
• zawiera taurynę, karnitynę, inozytol oraz wszystkie witaminy, oraz minerały niezbędne do prawidłowego rozwoju organizmu dziecka
• wspiera regulację pracy jelit, dzięki zawartości błonnika.

Dodatkowe informacje: Niedożywienie zagraża nie tylko dorosłym, borykającym się z ciężkimi chorobami, na przykład nowotworowymi czy też różnymi schorzeniami o podłożu neurologicznym. W dużej mierze problem dotyczy również dzieci i młodzieży. W trakcie leczenia, zwłaszcza jeśli jest ono długotrwałe, u młodego pacjenta może wystąpić niechęć do jedzenia. Osłabiony pacjent niechętnie przyjmuje posiłki, co skutkuje niedoborami składników odżywczych w organizmie, w efekcie jeszcze bardziej go osłabiając. Utrata apetytu może być także efektem przyjmowanych leków lub stresu związanego z leczeniem, lub pobytem w szpitalu.

Podawanie żywności specjalnego przeznaczenia medycznego, takiej jak Frebini Energy Fibre DRINK czy Frebini Energy DRINK należy ustalić z personelem medycznym w celu dobrania odpowiedniej ilości produktu w zależności od indywidualnego zapotrzebowania pacjenta.

Smak: Czekolada
Średnia zawartość w 100 ml
Wartość energetyczna 650 kJ (150kcal)
Białko 3,8 g
Węglowodany 18,1 g
Błonnik 1,1 g
Tłuszcz 6,7 g
Witaminy i składniki mineralne:
Wit. D3 1,13 μg
Wit. A 93 μg
Osmolarność 420 (mosmol/l)

O marce Fresenius Kabi

Fresenius Kabi jest globalną firmą działającą w obszarze opieki zdrowotnej, specjalizującą się w produkcji żywienia klinicznego, leków ratujących życie oraz technologii infuzyjnej i transfuzyjnej.

Produkty i usługi marki Fresenius Kabi służą pomocą w opiece nad krytycznie i przewlekle chorymi pacjentami.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Dla dzieci - podobne produkty

Medyczne Żywienie - zdrowy wybór

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl